| anonim_4396 a întrebat:

Care este labuta norocoasa la iepure? Cea din fata sau cea din spate? Conteaza daca este cea din stanga sau cea din dreapta? Argumentati. Dau Funda

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Penisul de tigru siberian e un talisman norocos mai bun.

| eviltwinnn a răspuns:

Iepurii nu au noroc in labute.

| Dodgge a răspuns:

Unii consideră că laba inferioară stângă ar fi cea care poartă norocul cu ea, pentru că toată puterea iepurilor ar fi centralizată în labele inferioare.Modalitatea aleasă pentru uciderea iepurelui, personalitatea persoanei care o face, precum și data, ora și locul vor contribui la nivelul de noroc din laba cu pricina.Pentru un nivel maxim de noroc, iepurele trebuie ucis de un om ce suferă de strabism, într-un cimitir, într-o zi de vineri cu lună nouă sau plină.Se pare ca din toata treaba asta iepurele insusi are ghinionul sa moara pentru labuta lui "norocoasa"