| ErrorFound a întrebat:

Daca ati fi dictatori, ati fi de dreapta sau de stanga? Argumentati va rog.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un dictator nu poate fi de dreapta sau de stanga.El dicteaza numai dupa propriile principii. Daca mai este si paranoic, este si mai grav.

| Seducatorul a răspuns:

laughingNu are cum sa fi de Dreapta sau de Stanga din moment ce esti Hitler, stalin sau ceausescu, ca doar tu comanzi tot, absolut tot!

| Seducatorul a răspuns (pentru Seducatorul):

P.S:Acum toata lumea o sa dea aceleasi raspunsuri ca mine, ca daca am raspuns primul' sau prins totilaughing

| ErrorFound explică (pentru Seducatorul):

Da, dar Ceausescu era pe sistem comunist, deci de stanga. big grin
Stalin tot comunist, deci de stanga.
Hitler apartinea partidului national-socialist. Asta nu stiu daca e de dreapta sau stanga. laughing
Cam la asta ma refeream...

| ErrorFound explică (pentru Seducatorul):

Ai stricat toata gluma...De ce crezi ca n-am pus intrebarea la sectiunea Politica? big grin

| Seducatorul a răspuns (pentru ErrorFound):

Stai linistit ca partidele de stanga si dreapta erau doar de fatada, in fond el(dictatorul)le conducea pe toatelaughing