| madagascar a întrebat:

Care este motivul pentru care va treziti dimineata? ce va face sa va doriti sa mai fie o zi dupa cea pe care deja ati trait-o?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Speranta ca se va schimba ceva. Oricewinking

| didu_5680 a răspuns:

Soarele care se ridica mandru pe cer, atingand cu razele sale calde pamantul dupa somnul adanc al noptii, simbolizeaza pentru mine trecerea peste greutatile din ziua precedenta, el intotdeauna va fi acolo sus si ne va lumina, este un exemplu pentru noi, intotdeauna va fi o a doua zi, care ne va astepta, indiferent cat de multe am indurat cu o zi inainte, trebuie sa ne trezim, sa ne luam crucea in spate si sa ne continuam drumul, asa ne e scris, este porunca lui Dumnezeu happy

| Face2face a răspuns:

Sincer nu m-am gandit nici o data la asta. Poate ca vrem sa traim momente pe care vrem sa ni le aducem aminte a2a zi si pentru restul vieti. E minunat sa te trezesti dimineata cand soare starluceste pe cer si sunt persoane minunate care de abia asteapta sa vorbesti cu ele sa le spui ca ii iubesti sa va intalniti si sa fiti mere acolo uni pentru alti. Pup