| SilentRain a întrebat:

Care este pasiunea ta?

17 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa fac totul singur, cred.
De afara, lumea ma stie drept pasionat de masini.

| Drimmero a răspuns:

Mai are rost sa zic?

| Celcestietot a răspuns:

Sa stau in carantina.

| Dismally a răspuns:

Am mai multe: printre cele mai ciudate - ocultismul, printre cele normale - colectionarea diverselor obiecte, calatorii, natura etc. Dar tu, ce pasiune/i ai?

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Muzica

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Ce gen de muzica?

| Nemessys a răspuns:

Psihologia, condusul, antreprenoriatul. Si putin din IT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca esti fan Liverpool, cum comentezi situatia in care sezonul de epl ar fi declarat nul? De cand tii cu ei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am văzut ca a fost suspendat nu prea sunt la zi cu știrile în ultima vreme. oricum au un avans de 25 de puncte parca mai trebuie sa câștige 2 meciuri ca să fie campioana matematic am văzut ca ultimele meciuri disputate au avut o prestație cam slaba. Apropo liverpool nu e echipa mea de suflet. De când țin cu ei de când o făcut furori în ucl. Nu pot oricum sa divulg numele echipei de suflet dar pot sa îți spun că e o echipa românească și nu se afla în liga 1. Real Madrid este echipa mea favorita chiar dacă o plecat cristiano și echipa de suflet se afla în liga a doua e o echipa românească. Oricum campionatul îl câștiga liverpool sa vedem cine va câștiga ucl. Am citit ca sezonul viitor liverpool va fi declarata câștigătoarea campionatului și nici o echipa nu va retrograda
https://www.digisport.ro/......ipe-811523
Eu tot ce îmi doresc e sa promoveze echipa cu care țin de mic copil. Prea multe detalii nu o sa dau despre ce echipa e vorba ca tu te prinzi repede :))

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cedeam ca esti fan vechi al cormoranilor, nu aparut dupa ce au luat liga. Nu am nicio rautate fata de ei, dar forma slaba se datoreaza in exclusivitate in urma unor arogante la adresa celorlalte adversare,, daca isi vedeau de treaba in continuare ramaneau cea mai buna echipa a momentului.

Ar fi o nedreptate mare la adresa fotbalului sa nu i se acorde titlul sezonul asta, mai ales ca il asteapta din 89-90', sunt totusi 30 de ani de cand n-au mai luat titlul. In calitate de fan Arsenal... pot spune ca Liverpool este campioana morala a Angliei in acest sezon, iar munca lor trebuie rasplatita!

Cat despre echipa din Romania cred ca este vorba ori de Poli, ori de Rapid, ambele jucand in liga a 2-a. Credeam ca esti mai veteran in fotbalul englez/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu sunt sunt al realului și a echipei din liga a doua. Da liverpool merita sa câștige campionatul au avut un parcurs foarte bun aproape impecabil
Aveam eu o presimțire ca și fără a da detalii...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am inteles ce ai vrut sa zici, poti fi mai coerent?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ca aveam o presimțire ca îți vei da seama despre ce echipa e vorba și fara detalii, și ți ai dat seama cu una din cele doua echipe enumerate de tine țin happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mi-e Poli, ce mi-e Rapid e cam tot pe acolo, doar sunt infratite. Ce vremuri si cu liga 1 cand erau in voga toate echipele mari si aveam un alt nivel, cam dupa 2012 m-am rupt de tot de fotbalul romanesc, nu-l mai suport, e un fotbal falimentar

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa este happy păcat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L@ba