| VladGH a întrebat:

Care este scopul vostru de a trai?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traiesc pentru a fi sofer pe autotren sau transport persoane pe autobuz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiesc pentru a raspunde la intrebari imbecile! Toata viata!
P.S. Lucrez si in statistica, deci crede-ma, nu este la misto raspunsul!

| VladGH explică (pentru anonim_4396):

Fiecare isi alege pentru ce traieste.

| neca a răspuns:

Scopul meu de a trai...
1 poate sunt celmai bun din lume la ceva
2 poate cineva ar fi trist daca nas trai
3 poate cineva are nevoie de mine
4 pentru ca sunt cea mai rapida sperma

| DraudeS a răspuns:

Traiesti, iti faci viata si mori.

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai pentru mine scopul meu cred cel pe care il vreau este sa ma fac Doctor veterinar si sa pot ajuta cat mai multe animale sa se ffaca bine si sanatoase si sa nu mai avem maidanezi si ce mai este pe aici sa ii omoare lumea din rautate.
Succes!

| CichasEmo a răspuns:

Si eu imi pun intrebarea asta de multe ori, si nu gasesc nici un raspuns.