| mentholinks a întrebat:

Care-i palmaresul vostru băieți? Cate ați lovit?

16 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Bravo, Cassanova. Cu cat mai multe cu atat mai bine, femei sa fie, alte lucruri nu conteaza.

| RAY a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza un palmeres si o fata sincera,serioasa, cu simtul umorului, draguta, de casa, deschisa la minte, aia o faci pana la o varsta apoi cauti ceva serios, acum depinde de fiecare, eu asa vad evolutia unui individ

| mentholinks explică (pentru RAY):

Da Ray, te cred, dar tu cati ani? Cat timp mai esti dispus sa cauti ceva serios cum spui? Cam pe la 40-45 de ani ti se rupe filmul iar la varsta aia poti spera la una de maxim 30 daca mai gasesti ca nu cred ca o sa-ti convina tie atunci sa-ti incepi o familie cu una de 40 sau ma rog, nu stiu. Trebuie sa tii cont si de faptul ca multe femei dupa 30-35 de ani nu mai prezinta sex-appeal si nu ma refer la nu stiu ce frumuseti dar chiar si alea isi pierd mult din farmec. Am fost in Romania vara asta la mare si crede-ma ca sunt unele care le vezi in pantaloni zici mama, ce fund are asta, iar cand si da jos si ramane in costum de baie sa vezi cum i se lasa si mai are si celulita eventual.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

29 de ani, de ce te uiti la fete ca la obiecte sexuale?

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Cat timp mai esti dispus sa cauti ceva serios cum spui?
cat o sa traiesc am sa incerc, cand o sa mor o sa ma odihnesc pe vechie

| mentholinks explică (pentru RAY):

Cum ai ajuns tu la concluzia asta, nu știu. Adică în ziua de azi femeile se machiază, merg la sala, fac fitness, gimnastica aerobica, dansuri și ce mai fac ele ca să arate bine și sa se mențină cât mai mult timp în forma iar dacă apare un bărbat care apreciază frumusețea și corpul unei femei, gata, le privește ca pe obiecte sexuale. E o tâmpenie și o mizerie la adresa bărbaților chestia asta cu privitul femeii ca obiect sexual fiindcă în realitate îți spun eu ca sunt extrem de putini bărbați care cauta o femeie doar pentru sex.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Nu era concluzie, presupunere cel mult, nu te cunosc, nu ai instalat tinder?

| mentholinks explică (pentru RAY):

Aha, ok. Ce Tinder sa mai instalez ca nu mai am bani nici sa ies din casa. Voiam sa împrumut 10 lei de la cineva dar ma abțin.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Instalarea e gratis man

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lovit?
Pai am inceput la 15 ani, am furat-o pe a lui tata, si am infipt-o binisor intr-un stalp. Apoi am fost mult mai atent, abia dupa 18 ani am mai spart o grila, am indoit-o putin pe una la spate, iar pe la 22 am rupt tot sub aia cu care umblam pe atunci, de neatent.
Vorbeam de masini, nu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am lovit odata o gaina, ca se tot punea pe oua si clocea. Regret si in ziua de azi brutalitatea de care am dat dovada sad

| Endoryus a răspuns:

Pot spune mandru ca nu am lovit nici o fata pana acum. Ultima care merita o palma a fost o pitipoanca la mare cu fite de mare diva dar norocul meu ca iubita era acolo si a linistit-o ea in locul meu laughing
Ps: Stiu la ce te refereai dar nu ma puteam abtine...

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Bună dimineața, hahalerobig grin
Ce bine îți stă freza astăzi... Ma rog sprânceana în cazul tău...
Ma întrebam dacă poți sa ma ajuți cu ceva mai încolo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una.
Mai bine pune intrebari ce schimbari semnificative am facut tuturor in decursul anilor.
Nu cred cã intereseaza pe nimeni daca n-ai cordit nimic sau ai facut-o cu 1000 de muieri.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Nu e chiar asa. Dacă stai sa te gândești puțin îți dai seama ca sunt mai mulți virgini decât virgine și populația feminina din câte știu e mai mare decât cea masculina iar de aici reiese ca un număr mai mic de băieți cordesc, cum spui tu, un număr mai mare de fete. Iar din asta se poate trage concluzia ca băieții aceia care pocnesc schimba într-un fel fetele între ei iar restul rămân pe dinafara.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu scrii aici niste sfaturi, gen cum sa vorbim cu o fata, cum sa ne comportam, ce mesaj sa-i dau unei necunoscute