| anonim_4396 a întrebat:

Care-i treaba cu băieții de poarta încălțăminte cu câteva numere mai mari, eu am 1.80 și port 40 la picior, deseori văd pe stradă tipi mai scunzi cu ditamai tractoarele in picioare

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Pai tu stai sa te uiti cat de mare e incaltamintea altora? eu nu am observat niciodata acest lucru si nici nu ma intereseaza prea mult, clar e o problema foarte grava care afecteaza societatea si trebuie rezolvata.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Păi macar ceva să fie mare...

| anonim_4396 explică (pentru MariaMonica2009627):

Mintea

| MariaMonica2009627 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mintea unora e aproape inexistentă...

| anonim_4396 explică (pentru MariaMonica2009627):

Eu nu cred asta. Orice om are o fărâmă de înțelepciune însă domeniul e greșit în cazul multora.