| Diana_mihalciuc_1995 a întrebat:

Mi-am uitat parola de mess si as vrea s-o aflu cumva daca se poate....Si inca ceva,mie imi intra automat pe mess, pentru ca asa am setat eu, deci pot intra pe mess automat dar tot nu imi stiu parola. Ce e de facut? (multumesc)

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

încearcă să o recuperezi cu mailul secundar și/sau cu întrebările de securitate.Succes

| danutyqwe a răspuns:

Delogheaza'te de la mess si vezi in partea de jos ''forgot password'' apoi pur si simplu urmeaza instructiunile.
Daca ai uitat rasp la intrebarea secreta sau mailu alternativ, id tau e pierdut din pacate. O zi minunata'ti doresc

| Diana_mihalciuc_1995 explică (pentru danutyqwe):

Intrebarile secrete nu le mai stiu, mailul alternativ da, insa datele acele necesare, parola mea, se v-a trimite ca e-mail pe id-ul fratelui meu carenu-si mai foloseste acel id, zice ca nu mai stie parola la acel id...deci nu mai e nimic de facut? straight face

| danutyqwe a răspuns (pentru Diana_mihalciuc_1995):

Din pacate nu mai poti face nimic in situatia de fata
sfat : 1 creeaza un id nou iar daca mai esti inca logata pe vreun sistem de chat cu id'ul vechi trimite'le un mass prietenilor tai cu id nou...
happy
O zi placuta in continuare! happy

| pady11 a răspuns:

...daca le mai stii!big grin

| Diana_mihalciuc_1995 explică:

Intrebariele de securitate nu le mai stiu,am incercat cu mailul secundar,e al fratelui meu,el mi-a facut id-ul pe atunci, insa problema e ca el nu mai are acel id, si-a uitat parola, nu il mai foloseste de mult si pe acel id a lui eu ar trebui sa primesc un e-mail cu datele necesare, parola mea cre...off