| sabin89 a întrebat:

Care nume de fată vi se pare mai frumos: Violeta sau Jasmina?

21 răspunsuri:
| sabin89 explică:

Adevărul e că nici mie nu-mi prea plac. Au parcă în ele un iz de aroganţă. Nu ştiu, poate sunt eu subiectiv.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru sabin89):

În astfel de situații nu poți fi decât subiectiv. happy

| RAY a răspuns:

Jasmina,sa oftic pe toti useri TPU

| sabin89 explică (pentru RAY):

Păi şi cu Violeta îi oftici. happy
Mai ales dacă pui doi de "l".

| SilentRain a răspuns:

Nici unul

| Lukasssz a răspuns:

Mi se par nume de catele.

| sabin89 explică (pentru Lukasssz):

Sper să nu fie vreo aluzie la cineva anume.

| Brizbriz a răspuns:

Ce este adevarul?
adevarul este adevarat din punctul TAU de vedere

deci, daca as avea o fata, IN NICI UN CAZ nu i-as pune asa un nume, care suna SERIOS a video chat

daca as avea 19 ani si mi-as face ochi dulci cu o fata, atunci Violeta ar fi mult mai tare, pentru ca as stii EXACTTTT ce fel de flori sa ii cumpar (iasomie = jasmine... nu prea se gaseste la florarie)

| sabin89 explică (pentru Brizbriz):

Ştii cumva dacă Violeta se scrie cu doi de "l"?

| Brizbriz a răspuns (pentru sabin89):

In romana... NU
sunt sigur de asta

| sabin89 explică (pentru Brizbriz):

Te-am întrebat pentru că am văzut un user pe aici cu doi de "l". Persoană însemnată, nu spun cine.

| wildthing a răspuns:

Ambele sunt urate.

| 1997onur a răspuns:

Recunosc ca îmi place puțin numele Jasmina da Violeta nu știu parcă e toxic serios e prea nu știu cum sa explic sau sa spun e nu știulaughing)) numele e frumos.

| sabin89 explică (pentru 1997onur):

"parcă e toxic... numele e frumos." - Ori e toxic, ori e frumos? happy

| 1997onur a răspuns (pentru sabin89):

Pai numele jasmina e puțin frumos ca nume atâta da numele violet e prea așa nu știu cum sa spun ori toxic ori prea mult așa offff laughing)) toxic și gata laughing))

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nici unul nu mă atrage, dar dacă ar fi să aleg e mai frumos Violeta.

| SingleForOne a răspuns:

Violeta. Intr-un fel ofera eleganță.

| DonEduardo a răspuns:

Jasmina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul

| blairelovesmusic a răspuns:

Niciunul.

| scp3008 a răspuns:

Jasmina suna OK, Violeta suna prea ciudat