| Sorynh a întrebat:

De ce și-a schimbat Jasmina numele in Violeta?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt zeci de utilizatori care isi schimbă periodic nickname-ul, unii chiar si conturile. Măcar, ea a rămas fidelă aceluiași cont, iar dacă se rușina de acesta, isi putea crea cu usurinta altul.
Intrebarea e, de ce ai făcut tu un alt cont? Ți-a fost jenă să intrebi de pe celălalt?

| Hammurabi a răspuns:

Ți-ai făcut un cont doar ca să întrebi tâmpenia asta? laughing

| Ejsu a răspuns (pentru Hammurabi):

Tu ești bărbat sau doar te prefaci? Ce ti-e frate frica de ea atât?

| Hammurabi a răspuns (pentru Ejsu):

Ți-ai făcut un cont doar ca să mă întrebi asta?
De ce ți se pare ție că e vorba de frică?
Tu personal ce ai cu ea? Ce ți-a făcut?
Te-a înjurat? Ți-a vorbit urât?
Dacă te întreabă unul dintre admini care e problema ta, ce-i spui?
Că nu-ți place ție cum gândește?

Fiecare om are voie să gândească cum vrea și cum consideră el că e corect. De-aia există voturi de apreciere sau dezaprobare.
Sau poate îți trimite ție câte un mesaj cu înjurături zilnic și de-aia te deranjează.
Altfel?
Nu poți respira? N-ai loc să trăiești de ea?

| VoidEternal a răspuns:

I-au scris Jasminele din toată lumea că face firma de râs.

Violetelor nu le pasă. Sunt varianta românească de Karen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreab-o pe ea.