| robisson6070 a întrebat:

Care se pricepe la pariuri sportive? daca pun combinatie 2/5 sau 3/5 inseamna ca trebuie sa-mi iasa 2 meciuri din cele 5?

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Da, dar cauta ca undeva trebuie sa scrie Minimum Win, sau Castig Minim. Vezi cat e. Min Win asta, iti arata cat iei daca castiga minimu de echipe pe care l-ai selectat. De exemplu:

Daca ai pus 3/5 si Min Win este de 20 de lei, inseamna ca daca ies doar 3 din alea 5, primesti 20 de lei. Daca totusi iese 4/5 iei putin mai mult, iar daca iese 5/5 iei castigul maxim. Nu prea merita insa sa joci mai jos de 4/5 pentru ca scade foarte mult castigul tau maxim, iar castigul minim de multe ori nici nu iti scoate banii pe bilet.

Sper sa fi fost de ajutorwinking