| adydinamovistul10 a întrebat:

Salut tpu....nu inteleg daca pui un bilet la pariuri sportive si pui cu sistem adica sa iasa 5 meciuri din 15, dc daca pui sa iasa 1, 3,5 din 15 meciuri este castigul mai mare?

2 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Nu este castigul mare.La sistem castigul este ala care scrie "castigul minim" si iti da cam 50 de banilaughing. Deci nu merita.Succes la bilete.

| thr93 a răspuns:

Pentru ca pe meciurile alea care le bifezi, esti sigur ca vor iesi castigatoare.