| EternalVampire a întrebat:

Care stie mailul unui telefon LG P500? Am avut o setare la deblocare tastelor si trebuia sa formezi o figura ca sa se poata debloca si l-am pierdut intr-o zi la scoala si mi l-a luat un coleg si a incercat sal deblocheze sa vada dacai al meu si a incercat de mai multe ori gresit si acum la blocat de tot si acum nu mai pot suna pe nimeni de pe el decat sa fiu sunat si asa va fi pana il deblochez...astept raspunsul vostru...cel mai bun primeste FUNDA

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Singura solutie este RESOFTAREA. Vezi aici cum faci: http://www.hard-reset.com/lg-optimus-one-p500-hard-reset-ro.html

Bafta!