| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri pentru petreceri știți?

Dar nu jocuri gen teleofnul fără fir ci jocuri pentru băut shot-uri(cum ar fi spui sau bei), adevăr sau provocare, jocuri la care trebuie sa formezi echipe sau chiar și acel gen de jocuri cu pupici, săruturi etc(ca de exemplu fantanita), pe scurt jocuri distractive pentru adolescenți.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Beer pong, asta e cel mai bun, te faci si prastie si e si distractiv, e pe echipe de cate 2 de obicei si trebuie sa bagi o minge de ping-pong in paharele echipei adverse, cand bagi mingea intr-un pahar, unul din echipa adversa trebuie sa-l dea gat cu ce e in el (de obicei se joaca cu bere dar improvizati si voi, puneti vin sa va ametiti mai misto), mereu e distractie la jocul asta.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

A man of culture

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cele mai misto betii au fost dupa beer pong...betii d-alea de plecau pe roaba acasa

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Stai frumos, că dacă mai era cine să împingă roaba era bine rolling on the floor
Pe jocul ăla, unii își pariau iubitele rolling on the floor))

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

De obicei unul sau 2 nu se baga la joc, uneori cand n-am chef stateam si eu pe margine si ma amuz.

Cum sa pariezi acolo, cine bea cele mai multe pahare?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Care cade ultimul jos câștigă.

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ma referea la iubitele lor, cum pariau

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

"Bă, dacă pierd poți s-o iei tu, că oricum nu mă bați"

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Joc WTF, Secret Hitler.