| anonim_4396 a întrebat:

Salut, an un crush cu care ies mereu afara (cu el si gasca) si gen stie doar ca el nu crede ca il plac si ii e rusine sa recunoasca ca si el ma place(toti si-au dat seama ca ma place dar probabil se simte intimidat).

Poate ca o sa vi se para ciudat dar ce jocuri stiti gen cu imbratisari sau adevaruri sau intrebari? Nu stiu, ma simt bine cand trebuie sa il imbratisez sau sa ma imbratisez (de exemplu la adevar sau provocare) dar deja a devenit un joc comun si ne-am saturat de el, mai era si fantanita cu pupicuri dar nici chiar asa gen sa exageram, deci... Ce jocuri de genu mai stiti? (cu imbratisari, adevaruri sau intrebari)

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Flori fete și băieți.