| Maryuk해바라기 a întrebat:

Care sunt cele mai bune cazinouri online din Europa? Fara probleme la retragiile de sume mai mari sau alte prostii... ceva mai de incredere?

Răspuns Câştigător
| DataScience a răspuns:

1)Multi am trecut cand eram adolescenti prin jocuri de noroc si am invatat ca niciun sistem nu merge Martingale s-a.m.d. din motive evidente(house always has better ods).
2)Daca chiar vrei sa iti risti in defavoarea ta banii, poti folosi betano, e printre cele de incredere din care iti poti scoate castigurile(inca o data, daca vei avea).
3)Iar ca ultima propozitie iti fac o recomandare: incearca sa investesti in passive income long term(dividende de la companii de stat, chirie de garsoniere langa campusuri...etc.)

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Nu sunt bune jocurile de noroc din motive evidente. Încearcă să îl urmezi pe Iisus, nu pe Satana!