| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate lucruri care v-au excitat vreodată? Mie îmi plac caii și sticlele de muștar.

22 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O vioară veche, copie Guarnieri.

| SilentRain a răspuns:

Aaaaa te stiu pe tine, tu esti tipa aia cretina care are impresia ca e "funny"cu intrebari idioate

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Tu ești aia care muncește ca un bărbat în fabrică. Asta e, unele aveți creierul pe post de bibelou.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai patetică de atat nu poti sa fii laughing)
Cand spui "unele " te referi strict la tine, draga mea

Lesinatele ca tine ma plictisesc

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Patetică? Se vede că n-ai lua bacul.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Greseala mea, tu nu esti patetică... esti tampita la propriu' laughing)

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Freci menta pe TPU în loc să înveți să-ți iei și tu bacul, dacă nu ești capabilă să ai un job de om cu IQ rezonabil măcar să poți vorbi corect în propria ta limbă.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde morți taii ma cunoști? Stii cumva unde lucrez sau ce funcție am?

E suficient o privire peste intrebarile tale ca mi-se întoarce stomacul pe dos

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Funcție? Visează. Scrii ca o aurolacă. Să ți se întoarcă stomacul pe dos la gândul că ești analfabetă incapabilă mai bine.

| Atlas33 a răspuns (pentru SilentRain):

Suna mai bine din gura unei femei ca ar fi excitata de un cal decat expresiile astea cu morti si raniti care nu fac altceva decat sa denote incapacitatea de a sustine o conversatie, sau de a avea tot timpul o replica in spiritul bunului simt. Sunteti femei! de ce lasati vulgaritatea sa va pateze feminitatea?

| SilentRain a răspuns:

Du-te si suge o ceapa, eu imi risipesc timpul specimene ca tine

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Replici din Robotzi, ce intelectuală. Timpul tau e risipit in 99% din timp. Doar cand dormi esti utila ca nu mai poluezi fonic si nu mai scazi IQ-ul oamenilor din jurul tau cu râgâielile alea pe care le consideri conversații.

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ia bagă la cap ce ți-a spus domnul Atlas și nu mai râde ca proasta la polă.

| RoCkKiD a răspuns:

Conversatia cu silentrain. Keep going. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucrurile basic.Franghiile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Basic e cuvântul perfect pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zise cea care are poza de profil cu botic laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Măcar am poză. Nu ai avea niciodată curaj și încredere să pui o poză cu tine aici, potaie. Ai distruge fanteziile singurului mascul care a văzut vreodată ceva atrăgător la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 fete cum se bat. Hecate vs Caste
Ce poate fi mai misto decat sa vezi 2 fete cum se trag de par la serios nu de gluma.

| Alexandrionelu a răspuns:

Mai exersează cu sticla de muștar, până ajungi bună și pentru cal laughing

| Atlas33 a răspuns:

Nu inteleg de ce pentru unii sinceritatea si intrebarile tale par idioate! In fond ai curajul sa spui lucrurilor pe nume fara sa faci pe modesta sau interesanta, oricum sunt, pentru ca exista lucruri care pot excita atat barbatii cat si femeile, ori faptul de a-le spune pe nume nu cred ca este nicidecum stupid sau idiot. Exteriorul unui cal exercita oricand o stare de bine in interiorul unei femei.Simbolul potentei crescande si al puterii, alaturat fragilitatii feminine, eu zic ca poate oricand naste o stare de excitatie.

| xeum a răspuns:

O gagica cu probleme psihice, nas mare, bot de rata, cruce de aur la gat si care are pe raft o sumedenie de pastile, doar moaca ei ma amuza, voiam sa zic excita