| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai importante două calități pe care le cauți la un prieten?

Răspuns Câştigător
| Omori a răspuns:

Loialitate si bun simt.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incredere, bunatate,simtul umorului,ratiune, sinceritate fix de asta eu sunt cel mai bun prieten al meu

| T0T a răspuns:

Sinceritate și fidelitate.

| Doub a răspuns:

Sinceritate şi inteligenţă.

| Sociopat a răspuns:

Sa-i placa sa se faca varza si sa petreaca.

| Cameliapantiru a răspuns:

Inteligenta (sa avem ce discuta, ce ne impartasi frumos si interesant) si bunatatea (sa stiu ca ma pot baza pe el/ea, oriunde si oricand, ca are empatie si e disponibil/a sa sara in ajutor).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fidelitate ca sa pot avea incredere, si entuziasm ca sa imi dea o stare de bine atunci cand sunt in preajma sa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteligență, simțul umorului.

| L1feDRAIN a răspuns:

Sinceritatea, asemanare.

| Scarbo a răspuns:

Respectul si devotamentul.

| CuddlyNightmare a răspuns:

Iubire