| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai proaste decizii din viața voastră?laughing

16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Una din ele, să mă înregistrez pe un site, de care nu mai scap.
Nu îi dau numele, ca să las fiecăruia oportunitatea de a visa pe tema asta. Realitatea este foarte aproape...

| SilentRain a răspuns:

Pfff multe...
Una din ele ar fi faptul ca am renunțat sa mai cred în visele mele

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

De ce

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma lovește realitatea, prea rau

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Naspa

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Da știu crying

| sofisis a răspuns:

Pana acum nu regret nimic. Vedem de acum incolo

| mentholinks a răspuns:

Sa renunt la facultate si sa ma arunc de la fereastra.

| CleanHeart a răspuns:

Ohoo sunt multe decizii pe care le-am luat prost dar știi cum se spune " oricând o poți lua de la început cat timp respiri " și bineînțeles cu alte decizii mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am impresia ca urmează sa o fac pe cea mai proasta cât de curând.
Pana acum ar fi sa cred ca nu am nevoie de ajutor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se mai întâmplă și din astea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A si daca stii ca urmeaza de ce o faci lol

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu ca urmează, e doar o presupunere, depinde ce aleg si nu sunt sigura ce sa aleg.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A, nasol

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Meh

| octa2021 a răspuns:

Deciziile sunt luate in functie de experienta de viata pe care o ai.Cel putin asta-i concluzia la care am ajuns eu.