| di@n@ a întrebat:

Care sunt cele trei virtuti ale ramanilor?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cele trei virtuti ale romanilor sunt iubirea pentru aproape, respectul pentru aproape si sacrificul pentru aproape. Cei care nu le au nu se pot numi romani.

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Banii, femeile si chefuitul.

| edoru a răspuns:

Tâmpa treime: Nebunia, Prostia şi Iubirea.

| di@n@ explică:

Corectez...romanilor

| di@n@ explică:

Adica, noi romanii nu avem nimic bun, hm...pai ce sa mai zic decat ca la asa popor, asa conducator...va las pe voi sa mai meditati asupra intrebarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lenea, ranchiuna si sarlatania laughing Oups, ai spus virtuti? Care dreak or fi alea? rolling on the floor