| Uw33Ty a întrebat:

Care sunt citatele tale preferate? fundita pentru cele mai amuzante

Răspuns Câştigător
| Sheiscrazy_5440 a răspuns:

Probabilitatea sa intalnesti pe cineva cunoscut creste atunci cand esti cu cineva cu care nu trebuie sa fii vazut.

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica
barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura.

"Orice barbat insurat stie de ce un taifun nu poate purta decit numele unei femei." (Art Buchwald)

"Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el." (Sarah Jessica Parker )

"Gravitatia nu e responsabila de atractia dintre oameni. [Gravitation is not responsible for people falling in love.]" (Albert Einstein