| FeteleNorocoase a întrebat:

Care sunt fetele norocoase din Romania? ce trebuie ca sa te consideri o fata norocoasa?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

In opinia fetelor din ziua de azi, a fi norocoasa ar insemna sa dea peste un Irinel Columbeanu s-au Tiriac sa aiba toata lumea la picioare si sa se plimbe cat mai mult, dar daca ar judeca normal ar trebui sa se simta norocoasa ca are 2 parinti care o iubeste, ca este sanatoasa si ca parintii ei fac in asa fel ca ei sa ii fie cat mai bine, asta inseamna sa fii norocoasa...acum fiecare cum gandestewinking

| PetreConstanta a răspuns:

Sa-l iubesti pe Dumnezeu si El va orandui pe tine ce crede EL ca iti este de folos

| a1doru a răspuns:

Multa carte si multa minte.

| FeteleNorocoase explică:

Si cand ma refer la fetele norocoase din Romania nu ma refer doar la cele din Bucuresti, ci si la fetele norocoase Iasi, Timisoara, Constanta, etc. pentru ca acolo nu e identic ca in capitala. nu exista Irinel C. ca in Buc ca sa te devii o fata norocoase.

| FeteleNorocoase explică:

Criss, foarte bine argumentat raspunsul tau. imi place parerea ta despre fetele norocoase.

| Dune a răspuns:

Informati-va inainte sa va pierdeti timpul cu niste fraude de oameni.
http://anticalofilul.blogspot.com/2010/09/fetele-norocoase.html