| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri o persoana norocoasa?

11 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Cateodata da. Spre exemplu mi s-a intamplat de multe ori sa gasesc bani pe strada, dar dupa, de bine ce imi era am pierdut si eu laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Eu doar am gasit, de pierdut nu

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing OOO! Lasa-ma! Am darul de a pierde chestii, incepand cu nimicuri (bratari, inele, etc) pana la chei, bani si lucruri importante. laughing Anul trecut am fost plecata intr-o excursie in Praga si mi-am pierdut buletinul in hotelul in care am fost cazata. Noroc ca mi l-a gasit receptionerul. laughing

| oglindasultanului a răspuns:

Cand divele pot fura orice, cu dreptul "societatea" rolling on the floor nu sunt deloc "diva" ci "distrusa".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o persoana echilibrata, am si ghinion dar imediat dau de noroc. Pierd bani pe strada si alearga lumea dupa mine sa mi dea inapoi, cred ca le e mila de mine si nu vor sa fure de la o persoana asa saraca sau poate ca sunt eu prea norocoasa si pierd banii doar cand sunt persoane faine prin zona. thinking Neee si eu cred ca e prima varianta. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vine vorba de ultimii ani, da.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Noroc este numele unui diavol care a secerat milioane de suflete.Dar ma consider o persoana careia ii merge bine in viata.

| August99 a răspuns:

Da

| Viitorulapropiat a răspuns:

Si da si nu.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu.

| TheGirlInBlack a răspuns:

Pot spune ca sunt uneori norocoasa si uneori ghinionista.