| RapTor800RPM a întrebat:

Care sunt posibilitatile de distractie in orasul vostru? Sustinetile cu argumente pro si contra

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Maxime, e capitala Spaniei multe chestii de facut si de vizitat.

| RapTor800RPM explică (pentru mgtow):

Poti da exemple?

| mgtow a răspuns (pentru RapTor800RPM):

Parcul de distractii, discotecile, centrele comerciale, bordelurile.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea există de aia nici nu stau in oras laughing

| JucărieLEGO a răspuns:

Eu as putea sa stau la fel de bine si ca Ghita Ciobanul. Nu imi place "distractia" in oras. Doar daca asta include si o banala plimbare si admiratul privelistii. Insa dintr-o perspectiva neutra iti spun ca sunt destule posibilitati in cam toate marile orase(resedinte de judet) din Romania.

| Zoella a răspuns:

Păi, în Brăila există muzee şi parcuri foarte multe, pe lângă asta mai sunt şi locuri de joacă de la magazine, pentru copii. La argumente contra: problema este că sunt cam murdare.