| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt prietenii vostrii de pe TPU?
Pe cine apreciati din "umbra" si raspunsurile lor sunt folositoare/amuzante/inteligente?
Astept raspunsuri happy [curiozitate :-p]
chatterbox

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietenii mei ii poti vedea la profil. daca cineva nu imi place, exista optiunea de a-l sterge.asa ca toti cei ce se regasesc in lista mea, ii consider prieteni.

30 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

As vrea raspunsuri sincere.

| Silvia a răspuns:

@kristen, cred ca nu ai inteles intrebarea.

| Silvia a răspuns:

@clau, am inteles :d

| Silvia a răspuns:

@mumoasa, si tu esti no.1 in topul meu love struck
Apoi...nony...apoi ceilalti love struck

| Silvia a răspuns:

Heeey mersi mult pentru raspunsuriiiiiii! love struck
Ooo. da! va iubesc! love struck
blushing
don't tell anyone ramane intre noiwinking
love struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu ii consider pe toti draguti prin felul lor de a fi happyCu mici exceptiihee hee
Dar in mod special mi se par prietenosi si simpatici :
U [In primul rand pentru ca imi plac raspunsurile tale si pentru ca esti prietenoasa], Ursulika, Psiholoaga, Auran, Nony, Legiuitoarea,
Pupimik, Elena, Tukhey23, Stelutsamouv si multi altii happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

love struckSi u esti pe locul 1 happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi pare rau Elena sadAm uitat sa te adaug si pe tine.Sunt multi pe care nu i-am scris.Pt ca daca as sta acum sa ii enumar pe toti nu as mai termina happy
Inca o data imi pare rau happy

nony
| nony a răspuns:

Ms Silviuza. wow. ce important ma simt :*. Poi ar fi catziva care ma uimesc.si alti care ma fac sa rad de ficare data cand scriu cate ceva. Oricum tu esti o exceptie, ma si uimesti ma faci si sa rad.
Brigaela e seriozitatea intruchipata, Criticu e filozofu siteului, Flav e inteligentu, Harciog e pe urmele lu Flav.Mumoasa e ¨mumoasa¨.hee hee Sabina. e o scumpa de fata, Moneyandfame. e cel mai tare in ironii.si multi alti.sa ma scuze restul care i-am omis. dar nu vreau sa scriu romane pe aici big grin

| lia a răspuns:

Eu nu am doar cateva persoane pe care le votez asa, eu votez raspunsul, nu persoana. In ceea ce priveste voturile nefolositoare sau stupide, nu obisnuiesc sa dau astfel de voturi.
Fiecare este liber sa spuna ce vrea, daca este in conformitate cu regulile de pe TPU happy
@Sweetcandy si Gabriel, va multumesc pentru aprecierihee hee

| SweetCandy a răspuns:

Mie imi place mult lia... mi se pare fff tare tipa...nu am multa experienta p site asa ca nu prea stiu ce sa iti sp...azi m-a enervat rocorobert(sau cv de genu)chatterbox si in general ma enerveaza cei care dau raspunsuri in bataie de joc, nu ma refer la raspunsurile amuzante ci doar la cele care au o oarecare doza de nesimtire...

oricum e dragut site-ul si e ff tare si intr tahappy

pup

| elena a răspuns:

Multumesc "mumoasa" pentru nominalizare.
Eu scriu ceea ce simt, toti utilizatorii de pe TPU imi sunt prieteni, le citesc cu interes intrebarile, dar mai ales raspunsurile si am tras concluzia ca niciodata nu trebuie sa spui, ca stii totul pentru ca intrand in aceasta lume am aflat o multime de lucruri... daca poti sa dormi cu sutienul pe tine, de ce este nemultumit tata, daca dupa ce m-am masturbat am ramas virgin, daca mai ia si pe mine cineva de sotie si multe altele...intrebari care nu sunt puse la categoria trivia/amuzante

| elena a răspuns:

Revin... mi-ar placea sa vad si chipul celor cu care conversez, in acest sens am o propunere...sa ne punem intr-o zi stabilita de comun acord si foto reala/nu-mi cereti sa scriu in termeni de specialitate ca nu stiu/, credeti ca se poate?

| Bishop a răspuns:

Nu dau raspunsuri folositoare/amuzante/inteligente ca apreciez pe cineva, le dau ca, consider eu ca acel raspun merita acele "nominalizari". Nu am dat la nimeni astfel de raspunsuri doar pentru ca imi este drag.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Multumesc celor care ma apreciaza...sentimentul e reciproc.
Sunt o gramada de persoane inteligente si amuzante pe site... dar sigur voi uita pe cineva daca ma pun sa enumar... ceea ce nu ar fi frumos din partea mea. Ori totul ori nimic.

O persoana pe care o apreciez pentru faptul ca e directa si sincera, si care in multe privinte gandeste la fel ca mine... e psiholoaga.Cu toate ca nu am vorbit niciodata cu ea...are niste raspunsuri inteligente ce imi plac. E singura pe care o mentionez pentru ca pana acum nu am raspuns niciodata intrebarilor de genul asta... iar ei nu am avut ocazia sa ii spun chestia asta.

pupimik
| pupimik a răspuns:

@ShaKuri... cel mai tare raspuns... felicitarile mele laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu pot face diferenta pentru ca toti imi sunteti la fel de dragi big grin love struck

| jane_5414 a răspuns:

Pentru mine toti sunteti speciali.Fiecare are felul lui de a gandi si de a raspunde, de a connvinge si va respect pe toti.Fiecare sunteti o parte speciala din TPU.Asa ca nu exista pentru mine un top al preferintelor.

| dyanna a răspuns:

Sincer, ii apreciez foarte mult pe Shin, Criticul, Encore, Pupimik, Auran, Brigaela, Psiholoaga si Mumoasa big grin :X.
p. s.: imi dau si eu cu parerea pe aici dar cred ca Shin ar trebui sa fie declarat expert TPU (nu ca asta ar schimba cu ceva faptul ca il apreciez foarte mult, dar merita!winking )

| dyanna a răspuns:

@Kristen, nici eu nu dau voturi la raspunsuri in functie de cat de mult apreciez aceea persoana care da raspunsulwinking. Daca unul dintre cei enumerati de mine mai sus ar da un raspuns nefolositor sau stupid, l-as trata dupa cum ar merita (pana acum nu a fost cazul)...in orice caz, daca pe ei ii simpatizez cel mai mult, nu inseamna ca doar pe ei ii votezwinking. Daca as putea, as da oricarui raspuns bun fundita, indiferene de autorwinking.

| annitu_7383 a răspuns:

Steffunkboy (e foarte dragut)

| ShaKuri a răspuns:

Ce sentimental sunteti voi .mai mai mailaughing. eu ii apreciez pe toti care'mi sunt in lista de prieteni. oameni de valoare.

| Encore a răspuns:

Sincer... pe nimeni... pe mine m-au injurat 3-4 persoane si totusi nu am nici 2 luni pe site... daca exista respect vreau ca cei care mai injura pe privat sa fie banati... nu sa ma injure pe mine unu de 16 ani... multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe bunica, are un nickname de rokerita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@silvia-din-nou vorbeam serios, uitate la voturi si o sa iti dai seamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clau, la mine te refereai cu nick-ul de rockeritza? rolling on the floor n-am avut inspiratie cand l-am ales laughing oricum, nu sunt bunicuta, e cuvant in engleza laughing Ca sa raspund la intrebare, cele mai bune raspunsuri mi se par ale lui Flav, eu_o_mare_enigma, dumnezeu, cami, brigaela, BenZona...si ale tale, numai ca iti tot schimbi nick-ul si ma derutezi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offtopic: mumoasa este miss popularitate tongue, are vreo 500 de prieteni in lista.
ontopic:Lia, Clau, Psiholoaga, Nony, Legiuitoarea, Criticu, Mumoasa, Shin, Brigaela etc etc etc. Sunt multi pe care ii apreciez, nu pentru ca dau raspunsuri corecte sau foarte folositoare, ci pentru ca incearca sa ajute(unii cu mult umor chiar).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa cum am mai spus, eu apreciez multe persoane, dar nu le nominalizez, pentru ca nu vreau certuri big grin tongue Oricum dintre toate am si o persoana pe care o apreciez cel mai mult si se stie ea cine e tongue
BRO care inca mai are doua ore pina poate posta din nou 5 raspunsuri, asa ca posteaza anonim cu semnatura de rigoare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa cum am mai spus, eu apreciez multe persoane, dar nu le nominalizez, pentru ca nu vreau certuri big grin tongue Oricum dintre toate am si o persoana pe care o apreciez cel mai mult si se stie ea cine e tongue

BRO care inca mai are doua ore pina poate posta din nou 5 raspunsuri, asa ca posteaza anonim cu semnatura de rigoare rolling on the floor