| Timishan a întrebat:

Care sunt primele trei lucruri care le faceti cel mai des de cum iesiti din casa?, dar cand intrati? big grin Eu verific daca este usa incuiata, iau o guma de mestecat "la rost", si imi refac traseul stabilit ca obiectiv. Iar, la revenirea acasa, imi pun cheile intr-un suport de chei, ma descalt, si merg la baie sa ma spal pe maini si pe fata. big grinhee hee

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La intrare: verific cine e in casa, dus, deschid calculatorul (daca nu e deja)
La iesire: dau telefonul la volum maxim, mai numar odata banii din portofel, cumpar ceva de mancare.

3 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Verific daca am cheia si telefonul, ma mai uit INCA o data in oglinda si imi iau niste banibig grin

Scot tot din buzunare(cheie, telefon, bani...), ma descalt si deschid PC-ulbatting eyelashes

| danutza a răspuns:

Cand plec verific bine daca is intreaga nu de alta dar nu vreau sa ma arate lumea cu degetuhee hee ..telefonu...si normal cheile
iar cand vin ma schimb pornesc calculatorul apoi manac sau fac altceva depinde...hee hee

| rox a răspuns:

Imi caut cheia(mereu uit pe unde o pun), ma-imbrac, ma-ncalt-cand ies
pun mana pe clanta sa deschid usa, ma descalt(sau nu, daca ma grabesc sa ies din nou)big grin, merg pan' la baie.