| WhiteAxe a întrebat:

Care sunt sansele sa inceapa o apocalipsa zombie? Ca am intrat pe un site asa din curiozitate si scrie urmatoarele:
"Apocalipsa zombi devine realitate in Miami acolo unde politia a impuscat un barbat gol, nebun care manca din fata altui om
Infioratoarea "apocalipsa zombi" ar putea sa fi devenit realitate in Miami, unde un zombi uman – un individ gol si nebun – a fost intalnit de ofiterii de politie in timp ce efectiv manca din fata unui alt om dezbracat. Aceasta intamplare este adevarat si a fost prezentata de CBS Miami "
Daca este real care sunt sansele sa se intample o invazie zombie de la 0.0% pana la 100% da-ti-mi un procent,ca, cu toate toxinele astea in aer droguri pastile phsihotice cred ca sa-r putea intampla nu?
Este o intrebare ca-m prosteasca dar sa va vad si eu pe voi ce stiti laughing,, funda ce-l mai incitant raspuns

Răspuns Câştigător
| Tiberiuss a răspuns:

Doamne cat de fain ar fi laughing))
M-as duce la vanatoare in fiecare zi, adrenalina la maxim, baricade, imi fac o mini-ferma in gradina sa nu duc lipsa de resurse sau cel mai bine ma mut intr-o padure, phooooai happy
Foarte foarte mici sansele, inexistente din cauza faptului ca trebuie sa fie un virus, o boala ce te face asa si sa i-a contact cu cei din jur, etc. Atata timp cat era doar un bolnav mintal, nici nu ar trebui sa bagam importanta, asfel de cazuri sunt foarte rare. Nu e virus, nu sunt infectati, nu e invazie, nu e posibilwinking

| WhiteAxe explică (pentru Tiberiuss):

Frumos raspuns funda :XXXX

| Rotaru_Bogdan_1998 a răspuns (pentru WhiteAxe):

O sa vina invazia in curand am o presimtire

4 răspunsuri:
| Rotaru_Bogdan_1998 a răspuns:

Sincer vorbind nu e posibil:::dar Dumnezeu asteapta momentul sa ne pedepseasca putin....si clar ca o sa vina invazia zombiii...sa stii ca oameni distrug pamantul si creeaza singuri zombiii prin virusii din mancare

| aTenTie a răspuns:

Salut, sa fiu inteles sansele sunt undeva la 50% - 50% Omenirea se lupta cu mai multe feluri de boli, dupa cum vedem alimentele ne dau de gol.
Sa nu uit ca cei de la nasa fac sute de experimente, poate milioane, parerea mea odata si odata o sa se scape ceva.