| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca o apocalipsă zombie, o invazie a roboților și o invazie extraterestră s-ar intampla in același timp, cum am lupta, care ar fi cea mai buna tehnica de supraviețuire

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Filmele pe care le urmaresti nu corespund cu realitatea.

| dullcat a răspuns:

Ai vazut prea multe filme.laughing

| Simpatic a răspuns:

Niciun element din cele expuse de tine nu este posibil!
zombie nu exista i-ai vazut doar in filme, sunt un concept horror
extraterestri desi toti spun ca exista, nimeni nu i-a vazut! eu nu zic ca nu exista, nici ca exista in schimb!
invazie a robotilor, care roboti? cei de bucatarie sau robotii aspirator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca răul ce mai mare îl vede îl trăim in Zilele care sunt e și "trăim" astăzi oamenii deja o mare parte sunt zombi dar noi încă nu vedem asta ne fac e ca nu știm și nu vedem căta răutate și prostie există pe pământul ăsta tineri se droghează cu fel si fel de substanțe care îi face sa devină agresivi inconștient ușor de bat jocoriți influențabili asta este mai rău decat orice zombi care lați vazut pe ecrane invazie de roboti? Mori copii împușcați omorâți din cauza căci fiecarea luptă pentru propia sa religie și credință având in noi atâta ură atâta prostiei invidie răutate uităm de Dumnezeu și ca pentru Dumnezeu contează inima si sufletul acelui om și faptele sale nu sa fluture un steag în bălți de sânge a copilor nevinovați eu n-am văzut roboți care i-au viața copliul pentru o bucată de pământ extratereștri? Asta vedeți pe ecranele pe care cei ce și-au vândut sufletul si inima va vinde minciuni și voi le credeți de ce? Este mai cool un extraterestru si credibil decât Adevărul in sine Dumnezeul încă rabdă încă are milă cu noi dar nu pentru multă vremea pentru ca ne-am înrăit me vindem ne înrăutăți și l subestimăm la orice culoare de bani si orice fel de validare atenție faimă nu-mi spuneți ca nu știți in lumea care străim știm suntem conștienți mult decât cei ce nu vad ai aud noi vedem noi auzim noi știm in ce lume trăim cu toate astea tot me prefacem ca nu știm si nu vedem Adevărul purtăm măști in situați in care ne convine și vinde vrăjeală si minciuna împachetat frumos pretindem ceai ce mulți nu suntem într-adevăr cu Adevărat nu ca nați înțeles nu va convine la mulți Adevărul preferați sa fiți mințit frumos Adevărul este prea drept și real Adevărată pentru uni dintre noi toți noi nul ascultăm pe Dumnezeu nu-l luăm de seama astăzi dar o sa regretăm căci Dumnezeu nu nea răul și Niciodată nu nea dorit răul răul si binele zace un noi noi noi alegem dacă devenim roboți sau zombi si extratereștri.

Omul fără Dumnezeu și fără frica de Dumnezeu este Absolut nimic pe lumea și pământul ăsta

Părintele Necula

| Celdrept a răspuns:

Împotriva extratereștrilor nu am avea nici o șansă noi oamenii.