| aDEeLAa a întrebat:

Care sunt sh-urile voastre preferate din Buc?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Am glumit cu hainele la un leu.
Eu merg la sh urile din drumul taberei de lângă piața moghioros, sunt multe acolo.
Unul fain e la lujerului, cu haine de firma pe care le cântăresc, e viz a viz de metrou lângă un mega image, acolo chiar au chestii mișto.
Mai poți încerca și sh urile de la humana, și alea sunt faine.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Toate cu haine la un leu

| ihnei a răspuns (pentru whatevernvm):

De acolo ti-ai tras moaca fa`?

| aDEeLAa explică (pentru whatevernvm):

Poti sa-mi dai cateva exemple, te rog? Adrese...

| whatevernvm a răspuns (pentru aDEeLAa):

Am glumit cu hainele la un leu.
Eu merg la sh urile din drumul taberei de lângă piața moghioros, sunt multe acolo.
Unul fain e la lujerului, cu haine de firma pe care le cântăresc, e viz a viz de metrou lângă un mega image, acolo chiar au chestii mișto.
Mai poți încerca și sh urile de la humana, și alea sunt faine.