| αиđяззα a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna trupa de muzica (una din Romania si una din ce tara vreiti voihee hee?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu am o trupă cea mai bună de muzică în general pentru că muzica nu mai este generică ci este împărţită foarte drastic pe foarte multe genuri şi subgenuri.
În fine, din sfera metal, din România îmi plac Bucovina (din Iaşi).
Din sfera muzicii comerciale, din România îmi plac Marfar.
Iar din sfera hip-hop/rap din România prefer Paraziţii.
Din cele străine, din sfera metal prefer Korpiklaani (din Lahti, Finlanda)
Din sfera comercial nu am nicio preferinţă.
Iar din sfera hip-hop prefer Eminem.
Salut.

| Rares20funde a răspuns:

Fara zaharbig grin

| A12NDRA a răspuns:

Mie imi place foarte mult Voltaj, ai niste melodii super tari si stiu ce e aia muzica.