| anonim_4396 a întrebat:

Cât ar costa lentile de contact de vedere?

5 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Hmm, mie cineva mi-a zis ca "sute" dar acu' nu-s sigura daca se referea la ron sau la mii(cum erau banii inainte). Nu am ajuns sa-mi iau si eu oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru miopie? Cam cat ar costa?

| AndreySomeone a răspuns:

Niste lentile de contact decente, mai de calitate sunt in jur de 80 de lei.

| p3mery a răspuns:

Depinde, cele din plastic si putin mai scumpe. Max.60 lei cele din plastic (pentru ambii ochi). Eu de exemplu, am dat 15 lei pe o lentila.

| p3mery a răspuns:

Maxim 60 lei ( pentru cele din plastic), eu de exemplu am dat 15 lei pe o lentila.