| minime3 a întrebat:

Cat de greu se gaseste un loc de munca part-time, care sa fie si remote(lucru de acasa)?! A gasit cineva, sau ati cautat? M-ar interesa sa muncesc din confortul locuintei mele! Multumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am găsit de nenumărate ori. Scrie pe Google.

| minime3 explică (pentru sadrian46):

Pe google am scris, doar ca in Iasi nu prea se gasesc, sau care sunt remote nu sunt part - time, etc. Multumesc oricum!

| haileewatson a răspuns:

Nu e greu sa gasesti, din moment ce majoritatea companiilor lucreaza de acasa sau in sistem hibrid. Cele mai multe job-uri sunt full time, dar exista si part-time.