| Lacramioara7531 a întrebat:

Cat de important este pentru tine fizicul unui baiat? Iti plac baietii care merg la sala sau cei care nu merg?(intrebarea este pentru fetewinking )

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu conteaza atat de mult fizicul baiatului, bine dar nici sa fie gras.Trebuie sa fie dragut, amuzant si sa ma inteleaga.si e perfect love struck

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E importanta in primul rand igiena.Chiar mai importanta ca aspectul fizic.Baietii care arata bine per total.Nu neaparat cu muschii pana in gatthinking

| Luori a răspuns:

Este important si fizicul unei persoane, bineinteles. Dar daca il iubesti poti trece peste asta. happy
Trebuie sa ii placa ochiului si sa fie pe "gustul" meu. Nu fac preferinte pana nu il vad big grin.

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu pot spune ca simpatizez o anumita clasa in special. Oricum, consider ca dar fiind faptul ca arat destul de bine, imi doresc langa mine un barbat pe putin ca mine. Iubitul meu a facut asala in vremea cand nu ieseam impreuna. O fi si ala secretul reusitei de a ma catsiga. Modesta de mine! E important pentru mine ca barbatul de langa mine sa arate cumva, sa stie sa vb intr-un anumit fel, si altele. Nu ma vad langa unul inferior mie. NU ar tine relatia aia deloc

| VoiceWithin a răspuns:

Imi place oricum happy dar daca lui ii place sa mearga da de ce nu arata mai musculos tongue oricum vrea el, cel mai important pentru mie este sa ma inteleaga sa fie sincer si sa tina la mine

| Helene a răspuns:

Amandoi.Adica cand iesi cu un baiat lucrat la sala, se uita lumea la voismugSh cand iesi cu un baiat care nu merge iar se uita la voi dar probabil zice :ce cauta astia impreuna?

| genius_1064 a răspuns:

Mie imi plac cei care merg la sala...big grin