| hypothesis a întrebat:

Cat de mult credeti ca conteaza MARIMEA nasului la un BAIAT?
Adica vi se par mai atractivi cei cu nasul mai mic/mai mare/mai scurt/etc.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Gata stiu care e problema, sunt persoane la care narile sunt la acelasi nivel cu varful nasului, la altele sunt mai jos iar in cazul tau sunt putin mai sus decat varful nasului dand impresia ca ar fi prea mare. Din punctul meu de vedere acel nas nu este deloc prea mare, barbia e suficient de conturata, poate ca ti se pare prea mare si fiindca buza de sus e un pic cam subtire.

Nasul e suficient de drept, nu vad absolut nimic urat la el mi se pare chiar foarte ok pentru un baiat.

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca e importanta forma si abia apoi marimea. Un nas exagerat de coroiat sau chiar drept dar exagerat de mare nu va fi niciodata ceva atragator. Exista nasuri carne sau mai maricele care nu deranjeaza de-asta am spus exagerat de...

Cand arata asa, http://i.imgur.com/xWesWeI.jpg, e clar prea mare

| hypothesis explică (pentru AlexanderAdrian):

Spre exemplu asta cum ti se pare? http://i.imgur.com/EMMnTh3.jpg

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru hypothesis):

Nu sunt 100% sigur dar cred ca e foarte ok. As avea nevoie de un profil pur (nu semiprofil) ca sa fiu sigur daca e prea mare sau nu. Oricum pentru acea barbie de obicei un nas mai maricel e mult mai ok.

| hypothesis explică (pentru AlexanderAdrian):

Uite aici una : http://i.imgur.com/XbgUgtS.jpg, Vino cu parerea cand poti.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru hypothesis):

Gata stiu care e problema, sunt persoane la care narile sunt la acelasi nivel cu varful nasului, la altele sunt mai jos iar in cazul tau sunt putin mai sus decat varful nasului dand impresia ca ar fi prea mare. Din punctul meu de vedere acel nas nu este deloc prea mare, barbia e suficient de conturata, poate ca ti se pare prea mare si fiindca buza de sus e un pic cam subtire.

Nasul e suficient de drept, nu vad absolut nimic urat la el mi se pare chiar foarte ok pentru un baiat.

| LoveSleep a răspuns:

Se zice că ăia cu nas mare au și...
Glumesc, nu contează, atâta timp cât nu e de vreo 15cm.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

E cu 3 picioare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vreo fata tine cont de chestii nesemnificative precum marimea nasului.