| xD3nnysX a întrebat:

Salut TPU
am vazut ca majoritatea celor care practica sporturi de contact au nasul "cocosat" sau carm.

se face asa din cauza loviturilor sau trebuie sa il ai asa ca sa poti sa te apuci de box/k1 cv?

eu am nasul cam lung ascutit si vreau sa ma apuc de k1 sa fac performanta.

ori nu conteaza marimea nasului?

va rog sa`mi respundeti stiu ca e cam penibila intrebareahee hee
mersi funda + thx big grin

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Se face asa din cauza loviturilor. Ca sa faci box nu conteaza daca arati bine sau nu, asa ca nu te va intreba nimeni ce marime sau forma are nasul tau.

| xD3nnysX explică (pentru OoBunnyoO):

Ms. mult, chiar voiam sa stiu pentru. vreau sa fac performanta in acest sport. happy

| OoBunnyoO a răspuns (pentru xD3nnysX):

Iti doresc multa bafta! happy

3 răspunsuri:
| PuFoSeL a răspuns:

Asa se face datorita loviturilor. Daca doresti sa faci acest sport pentru performanta nu te va intreba nimeni cum ai nasul.winking