| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult difera matematica de la profilul mate-info de cea din generala? Un elev de nota 8-9 s-ar descurca?

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Sunt sigura, dar cu conditia sa se tina si in liceu de invatat.

| Disharmony a răspuns:

Depinde de nivelul clasei din generală şi de nivelul clasei din liceu. Dacă clasa din generală avea un nivel scăzut, iar clasa din liceu un nivel ridicat, atunci elevul va trebui să muncească mai mult, dacă va dori să aibă rezultate bune, iar dacă e invers, atunci nu va fi nicio problemă.