| schlau a întrebat:

Manualul de matematica de la mate-info difera de manualaul de mate de la stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Nu nu difera deloc.Pana si cei de la filologie au acelasi manual! ( stiu ca eu sunt la mate info, un fost coleg la stiinte si o fosta colega la filo) toti 3 suntem in acelasi liceu si facem cu acelasi profesor. Dar preda diferit toate cele 3 clase tongue

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZeePinkStar a răspuns:

Normal... la mate info faci m1, la stiinte cred ca m3... deci e o diferenta big grin

| tzotzo2562 a răspuns:

Este chiar foarte diferit pentru ca la mate info se invata m1 pe cand la stiinte ale naturii m2 sau m3...winking