| DenisaNicoletaG a întrebat:

Cât de repede te atașezi de persoane? tongue

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mereu cand m-am atasat de cineva am fost apoi dezamagit, asa cand simt atasarea prefer despartirea, asa e mai bine

| Drimmero a răspuns:

Destul de greu, depinde si de persoana respectiva cat de atractiva este, dar de obicei incerc sa tin garda sus.

| SilentRain a răspuns:

Foarte greu

| OldSoul a răspuns:

In trecut, ma atasam destul de repede, acum sunt ceva mai ok, dar parca tot ma atasez mai repede decat ar trebui de unele persoane.

| Sofer a răspuns:

Destul de greu. din cauza ca am fost lasat la greu de prieteni si am inceput sa fiu indiferent. deci slabe sanse sa ma atasez de cineva.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu prea repede spre deloc.

| Endoryus a răspuns:

1,2 PAC. Bff pe viata. Asa si eu, clar.

| CleanHeart a răspuns:

Greu dar după nu le mai uit niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fratioru endoryus m-am atasat repede

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai stii videoul ala care ti l-am trimis zilele trecute cu "Stop, that"s Gay!"? Sa il vezi din nou straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Am zis fratioru nu iubitelucrying

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vedeam rahatul ala chemam mascatii peste tine, ai grija straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

A, si nici nu mi-ai trimis

| CdeMetal a răspuns:

Destul de greu, cred ca asa e mai bine

| GirlOnline81 a răspuns:

" Cat de repede..."

Foarte repede.