| muzicadepoveste a întrebat:

Cat de speriati sunteti cand aveti un cosmar?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ma trezesc brusc, apoi imi trebuie cateva secunde ca sa realizez ca a fost doar un vis.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea ma sperie un cosmar, stiu ca nu este real

| Mangustă a răspuns:

Nu prea tare, da ce-i drept nu am avut nici cosmaruri atat de groaznice pana acum. Imi amintesc unul singur, de pe la vreo 9 ani parca. Ala fusese ciudat rau de tot, parca era un cliseu dintr-un film horror.

| eliaclodia a răspuns:

Foarte tare. Am si plans in somn, cand eram mica. Eu sunt sperioasa.

| Purgatoriu a răspuns:

Depinde cum e. Inainte stateam si analizam fiecare unghi in parte si eram ceva de genul "Omg! Magic..." dar acum ma calmez si spun "Lol, a fost ciudat.".

| muzicadepoveste explică (pentru Purgatoriu):

Cum adica Omg?

| Purgatoriu a răspuns (pentru muzicadepoveste):

Oh my God = O, Doamne.

| Dariusuu a răspuns:

Destul de speriat ca să știu că a fost un coșmar urât.
Tot timpul mă trezesc brusc.

O seară liniștită îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic ma speriam foarte tare. Acum am inceput sa ma obisnuiesc cu ele.

| Rape a răspuns:

Pai in vis sunt constienta ca e doar un cosmar banal asa ca nu ma sperii prea tare dar uneori ma trezesc brusc

| muzicadepoveste explică (pentru Rape):

Si eu ma trezesc brusc.