| AnaEindragostita a întrebat:

Cat la suta credeti in dumnezeu si, chiar daca stiu sa vad de la ce cuvinte vine dumnezeu e usor?!?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Nu pot spune cat la suta cred in Dumnezeu. Daca cred, o fac pentru mine, nu pentru a-i dovedi cuiva ceva.Credinta consta in faptul ca ajuti, respecti, nu neaparat ca ma duc saptamanal la biserica si cand ies, injur si ma opresc in carciuma...Dec aici vine credinta mea.happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu le am cu procentele dar in cazul asta chiar nu pot spune cat.Ar fi prea multa bataie de capoh go on

April
| April a răspuns:

Chaiar daca stii de la ce cuvinte vine Dumnezeu, e usor sa observam ca intrebarea ta n-are nicio noima.Suta la suta. Fara suparare.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu cred, nu am crezut şi nu voi crede vreodată în dumnezeu.
"dumnezeu" vine de la "dominus dies" din latină.

| Silviu591 a răspuns:

Cat la suta? si asta se masoara in procente? raised eyebrows

eu CRED! si atat

| ♥.Sagemix a răspuns:

Stii. nu cred ca merge cat la suta crezi in Dumnezeu. adica, ori crezi, ori nu. tongue Aici nu prea e cale de mijloc. big grin