| AmaliaMocanu a întrebat:

Cat la suta va place cum canta Depside Deejays? Vreau sa stiu pentru ca lucrez la un proiect! As vrea si sa imi spuneti de ce adica sa argumentati! De ce va place de ce nu va place, cat la suta, de ce ati ales numarul acela, care e cea mai frumoasa peisa, care e cea mai urata etc...
FUNDA!

1 răspuns:
| fataCuVoRbEdulcik a răspuns:

Mie sincer nu imi place si argumentez cred ca nu8 este o m, elodie de ascultare te rog nu te supara ca am argumentata asa si cat la suta iumi place 1 la sute pa