| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cât pot slabi intr-o saptamana cu un regim fara dulciuri, bogat in ceai verde, suc de grapefruit stors de mine fara zahăr, pepenele roșu si castraveti, alături de 30 de minute de bicicleta cu/fara roti zilnic + crema anticelulitica CelluFight(pentru ca am celulita gradul 2. Dar in 2 saptamâni? Multumesc frumos prieteni!

12 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce-mi place disperarea graselor care vor să slăbească. Ai încerca orice, așa-i? De la a te abține de la ce-ți place, până la pedalat în casă ca giboana și cremă care te scapă de celulită.
Ieși afară și bagă ture de teren până transpiri unt, că cu ce-ai scris tu în întrebare n-ai șanse să arăti a om.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Wøodenpints):

Inca o persoana care nu trebuie bagata in seama.

| Wøodenpints a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Atunci rămân grasă pe veci. O să te vâneze lumea cu harponul pe stradă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,domnule,nu.Alearga,mergi cu bicicleta 4-5km/zi.Nu o sa dai jos grasimea de pe tine daca faci ce-ai scris mai sus.Si in plus, daca te lasi de dieta aia, te vei ingrasa dublu.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu o sa slabesti intr-o saptamana nici un kilogram chiar si cu acest regim daca nu faci si sport!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Iar 30 de minute cu bicicleta este prea putin!

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Ibrahimovic):

1 ora e ok?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

E mai bine!

| Twiiix a răspuns:

Cu acest regim intr-o saptamana poti slabi maxim 2-3 kg.In 2...maxim 6 :* Cel mai bun regim este sa faci sport seara, dupa ora 6 iar dupa ora 6 sa nu mai mananci absolut nimic.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Twiiix):

A, am uitat sa menționez de ora 6. Si fac sportul seara. Mersi de lămuriri, 3 kg ar fi super, poate o sa sporesc activitatea fizicawinking

| Twiiix a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Sper sa reusesti happy

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Twiiix):

Multu'