| anonim_4396 a întrebat:

Cat si cum afecteaza stresul sanatatea organismului? Ce remedii pentru a scapa de stres stiti? Stresul ingrasa? Pt ca, dieta pe care o tin, nu da rezultate. Din contra, iau in greutate desi mananc foarte putin si sunt vegetariana.

Răspuns Câştigător
| avaalexandra a răspuns:

Pai mai intai mama a facut hepatita de virus c de la stres si depinde de om daca te ingrasi sau slabesti de ex:mama a slabit foarte mlti si la un moment da avea 63 de kg!