| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cat timp/cati ani tine atractia sexuala unui barbat fata de o femeie?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cat timp cei doi parteneri au grija de ea si o intretin

| Speed99 a răspuns:

3-4 saptamani, ca atunci vin rezutatele de sarcina pozitiva de la medic. And that's why you use condoms.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

O tentativa de gluma?

| RAY a răspuns:

Ia evolueaza in iubire apoi atasament romantic care poate dura o viata (helen fischer)
atractia fizica e una iubirea e alta, atractie pot simti fata de vecina de la 3 dar sa o iubesc pe a mea mandruta, ai prins ideea? dorinta sexuala e mereu activa dar iubirea e altceva e un sentimente, o legatura emotionala vazuta chiar si la rmn in creier, sa descoperit ca se activeaza o zona mai mare din creier cand se priveste persoana iubita, deci mai bine sa ai o poza cu persoana iubita sa nu o inseli asta ca sfat, da-mi mesaj sa mai vb man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de femeie. Dacă nu aduce mereu ceva nou, încet dispare și atracția. E logic, oamenii se plictisesc sa vada/simtă mereu același lucru.