| mentholinks a întrebat:

Câte fete/băieți, care își doreau o relație cu voi, ați refuzat? De ce?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici una nu a vrut sa se sinucida prin a avea o relatie cu mine

| Freya1 a răspuns:

Suficient de multi.Probabil ca nu ne potriveam, sau mi s-au parut ca au alte gânduri ascunse.Si mai ales pentru ca o mare parte din viața mea am fost cuplata.

| SilentRain a răspuns:

Ce întrebare laughing)
Unul singur, nu eram suficent de buna pentru el

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Asta ar fi trebuit sa decidă el, nu tu.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Doar mai puțin când nu te refuza el

| Plato a răspuns:

Cateva. Nu se incadrau in standardele mele, nu ca erau prea "naspa", Doamne fereste, ci pur si simplu nu erau pentru mine. Sunt sigur ca pentru altcineva sunt grozave. happy

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost câţiva.Nu mai ştiu exact câţi.
Nu erau genul meu. Aveau anumite defecte pe care nu le-am putut trece cu vederea.

| lilith16 a răspuns:

In general cei care nici nu ma cunoasteau si imi trimiteau mesaje gen "cf pisi", de asta nu postez poze cu mine.

| MPersephone a răspuns:

Obisnuiam sa atrag baieti super-timizi, ceea ce ma irita. Nu spun de timid in mod dragut cum e in romane. Unul nu putea sa ma priveasca in ochi sau sa scoata cateva cuvinte, dar pretindea ca ma place. N-au fost multi, sar am realizat ce imi doresc de fapt de la o relatie.