| blueSky_3324 a întrebat:

Cate ore puteti sa invatati continuu? Fara nici o pauza!

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ore?

| blueSky_3324 explică (pentru Dash):

Banuiesc ca ai trecut pana acum prin niste examene destul de importante, capacitate, bac..etc. Sau daca nu. minute :-D

| thegatekeeper a răspuns:

In jur de 2-3 ore incontinuu. Mai mult de atat nu pot (nici nu prea am fost nevoita, fiindca nu prea obisnuiesc sa las chiar totul pe ultima zi), fiindca imi pierd concentrarea si degeaba mai incerc sa citesc, ca nu pot retine.

| blueSky_3324 explică (pentru thegatekeeper):

Bv tie..pt ca te pregatesti din timp. Si creierul are nevoie de timp pentru a procesa informatiile.

| morningstar a răspuns:

Cel mai mult am invatat cate 5-6 ore pe zi in total, timp de 2 saptamani.

| Undercover10 a răspuns:

Mai mult de 2 ore eu nu pot! happy Am incercat, dar fara pauza de o ora, pentru mine nu se poatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10+ dacă e nevoie. Dar de obicei în maximum 2 ore termin, cu sau fără pauze.

| LaNaibaa a răspuns:

3.

| Lauria a răspuns:

Cel mai mult am invatat 5 ore in ziua de dinainte de evaluarea nationala.laughing

| Koalass a răspuns:

O oralaughing

| Krsz a răspuns: