| scp3008 a întrebat:

Cate zile, saptamani se vor repeta pe aici aceleasi intrebari despre Rusia-Ucraina?

3 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Cât timp conflictul va continua. E o temă actuală, pe care trebuie să o dezbatem.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Mai usor cu dezbaterea, ca nu aveti nici informatii si nici cunostinte pe care sa va bazati.
Lasati specialistii sa dezbata, atat cat apare in mass-media.
Discutiile reale si interesante se petrec oricum in spatele usilor inchise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu mult timp.