| Shr3dder a întrebat:

Cateodata vad niste chestii (visez cu ochii deschisi, de obicei la scoala se intampla) iar dupa cateva zile se intampla exact cum vad. Ori simt ceva de exemplu o intepatura in mana si cineva se inteapa fix in acelasi loc.
Puteti sa imi spuneti de ce se intampla asta? Nu stiu cand am o "viziune" pur si simplu este aratata ca un gand normal si nu pot sa controlez cand se intampla.

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Mda... si mie mi s-e mai intampla. stai linistit nu o sa se mai intample dupa ceva timp.

3 răspunsuri:
| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Cand faci asta te doare capul sau ceva?

| negru30 a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Ha ha ha - frumos raspuns

| Shr3dder explică (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Nu... E ca si cum mi-as imagina lucruri normale, fara sa imi dau seama daca e gand sau altceva