| RobertG101 a întrebat:

Cati dintre voi ati devenit MGTOW? (Men Going Their Own Way).

56 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Crany aia cu poza de betiva la contul ei o fi avand si ea frustrarile barbatesti de zice ca nu-s in stare mgtow'istii in ceea ce fac. Dar a uitat sa zica ca mai exista indivizi care nu mai au incredere in femei si aleg calea aia, o copila imatura pot zice ca e, eu ma aflu printe aia. Numai curvè de femei am nimerit, cred ca la toate li s-a dus termenul de valabilitate marfa expirata fiind buna pentru disperatii care le cauta sa le fùta. Unicul stres al meu este bucataria (gatitul) nu imi place si improvizez in mare intre fructe legume si mancare ambalata din mall. In rest e misto asa imi fac viitorul fara sa cheltui bani cu o tampita in viata si pot sa imi modific masina dupa plac bla bla

| Drimmero a răspuns:

Iar se cearta simpaticii astia, sincer, chiar nu-i privesc cu rautate atunci cand isi arunca venin.

| Endoryus a răspuns (pentru Drimmero):

Care e treaba gogule, nu te mai baga Golden in seama? Posteaza iar ca stalkerul la 5 minute dupa ce o face ea la o intrebare. POate iti arunca si tie un os odata si odata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Cum am mai spus, grea viata asta pentru unii. Traieste destept, traieste asa cum vrei si ai sa vezi ca nu mai trebuie sa devii nimic. Probabil de la prea mult timp liber chestiile astea. MGTOW, am auzit-o si pe asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Endoryus a răspuns:

Sunt vreo 2 care se lauda pe aici cu asta. Unul din ei e mereu in top pe TPU, celalalt sta ca un sobolan in intuneric si asteapta sa ii se pomeneasca numele sa iasa la iveala. De asta eu nu ii pronunt numele celui ce nume nu trebuie pomenit.

Răspuns utilizator avertizat
| Endoryus a răspuns (pentru RobertG101):

Te duce capul.

| RAY a răspuns (pentru RobertG101):

Nu-mi place sa ma identific intr-un fel, sunt sceptic in toate privintele, cred ca si astia exagereaza ca si feministele, cred ca doar stiinta are ceva de spus nu oricine

stiinta ne spune de masculul alfa
masculul beta
masculul omega
femeile sunt ceva complex, dar atractia conteaza, cred ca multi din aceste persoane sunt dezamagiti de alti, cei drept in ziua de azi nu poti avea incredere in nimeni

| mgtow a răspuns (pentru Endoryus):

Te referi la mine?

| Endoryus a răspuns (pentru mgtow):

Te-ai simtit sau care e faza?
Nu. Era vorba de Ray si iFriend mai sus. Din cate am dat peste posturile tale pe aici in ultimii ani, nu esti MGTOW. Dar ai si tu parte de supararile tale cand vine vorba de femei. Totusi cel mai sub nivelul marii tot Distrus ramane. Saracul.

| mgtow a răspuns (pentru Endoryus):

Dc crezi ca nu sant asa? Eu implinesc criteriile unui individ care e privatizat de tot, nu am prieteni de baza nimic doar eu singur si viata de rahat care o suport. Pastele lui de suflet era bine daca nu il aveam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Distrus83 ala are multe greseli pe care le face pe site. In primul rand ca se consuma prea mult sa stea la discutii cu multi prosti si inepti. Dar ce a invatat el a invatat destul de bine. E doar un omulet fara noroc in viata si atata tot. Dar nici nu si-l prea cauta unde trebuie daca stationeaza asa mult pe TPU. Si pe langa un bolovan ca tine oricum merita sa fie mult mai fericit, dar dupa cum se stie doar prostii sunt fericiti.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Prieteni? crezi ca multi au prieteni cu adevarat? majoritatea sunt cu o mie de fete

| Yurisa a răspuns:

MGTOW? Vrei sa spui "incel support group" in faza de negare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Good one. Cu tine vom incepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care fac parte din MGTOW sunt naspetii complexati care nu sunt in stare sa atraga femei.
si as vrea sa ma insel, dar pana si tu ai pus intrebari despre cum nu atragi femei.
nu am vazut si nu am dat de niciunul pana acum din MGTOW sa fie frumos si sa se incadreze in standardele barbatesti de frumusete.
Mai sunt frumusei care nu atrag femei, dar aia sunt fatalai beta, si asta nu inseamna ca vor sa intre automat in MGTOW.
e doar o modalitate sa cope with, sa se consoleze intre ei ca nu au nevoie de relatii si femei.
una e sa nu vrei relatii (dar in cazul asta mai si *** cate ceva), alta e sa fuga altii de tine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu inteleg asa miscarea asta, desi multi o interpreteaza cum are chef, eu o vad ca pe o libertate a barbatului, o independenta fata de monogamie, fata de societate

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poti fi liber si sa faci si sex cu femei.
citeste cu atentie ce am spus.
dupa mine, MGTOW sunt cam aceeasi chestie cu asexualii.
ipocrizii si consolari ca nu atragi sexul opus.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vina au ei ca nu atrage sexul opus? logic ca ai complexe, frustrari, cu toti avem pentru ceea ce nu avem, e adevarat ca in comunitati de astea persoane frumoase nu sunt, ca in real life conteaza cum arati nu sufletul din tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RobertG101):

Relatii dezastruoase si casatorii esuate au loc tot din incapacitatea de a atrage si de a mentine interesul sexului opus.
si eu sunt misogina, dar asta nu inseamna ca nu vreau sex si relatii cu femei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asexuali nu simt dorinta sexuala nu le compara cu MGTOW

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu am zis nicaieri ca au vreo vina.
dar sunt atatia urati cuplati cu femei.
atata timp cat exista astfel de cazuri, atunci se poate.
conteaza sa ai cu ce sa compensezi: atitudine, gandire, bani.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu spun ca nu ai dreptate, dar increderea o pierzi in oamenii in timp

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu simt dorinta sexuala atunci de ce se mastturbeaza la porrn, si fac uneori sex si gasesc placere in a oferi placere sexuala altora?
asta e din spusele celor care se declara asexuali.
ia mai documenteaza-te sa vezi cate cazuri din astea exista pe forumurile americane.
si am vorbit vreo 2 asexuali si mi-au zis ca simt excitarea sexuala.
nu simt dorinta sexuala pentru oricine, e adevarat!
dar asta inseamna ca esti sapiosexual, iar lipsa atractiei sexuale e doar temporara.
daca dai de cineva de care esti atras, nu ai cum sa te mai declari asexual.
asexualitatea inseamna lipsa organelor sexuale.

nu ai cum sa nu simti dorinta sexuala atata timp cat ai organe genitale, ca nu esti vreun special snowflake robot sau vreun specimen care nu se identifica cu rasa umana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ok, atunci te declari dezamagit!
nu mgtow sau asexual sau alti termeni din astia fancy inventati doar de inapti sa atraga femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesti prostii atat de mari cat n-au fost postate pe TPU la un loc din 2008-2009 incoace. Nu intelegi ce inseamna MGTOW si totusi iti dai cu parerea doar din propriile frustrari ca nu se (mai) uita nici naiba la tine in timp ce in privat ma tot acuzi pe mine ca-s un complexat plin de drame. Sa mori tu. De aia ai ajuns tu in halul asta de postezi tampenii in mod public pe aici.
Din tot ce ai relatat tu reiese ca femeile n-au nicio vina pentru ca exista MGTOW. Tocmai ca alea abuzive, feministe razgaiate, niste țoape narcisiste au starnit crearea acestui grupulet de barbati suparati pe viata.
Da, tu esti misogina intre timp. It makes sense.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei simt placere cand se mast ur beaza, dar nu simt dorinta sexuala, eu recunosc ca nu sunt asexual, in fapt majoritatea celor care prefera sa stea singuri recunosc ca nu sunt asexuali

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum 3 minute | NookAndCranny a răspuns (pentru RAY):
Ok, atunci te declari dezamagit!
nu mgtow sau asexual sau alti termeni din astia fancy inventati doar de inapti sa atraga femei.

de acord

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ca daca o luam asa, pot sa spun si eu vesnicul cliseu, ca vezi doamne, barbatii dezamagiti nu au dat sanse celor mai urate carora le-au dat seen.
placa pe care o baga si barbatii la randul lor femeilor dezamagite.

ca asta e problema cu societatea.
mai stii videoul ala despre atractie, cand uratele grase nu se compromiteau cu cineva de nivelul lor si aspirau tot la frumusei musculosi alpha?

de aici mai provine dezamagirea.
pentru ca nu te compromiti si nu dai sanse celor de nivelul tau fizic.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai sta cu un baiat care nu te atrage? si uratele au pretenti sa stii

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleo, a iesit sobolanul din intuneric.

nu se mai termina, fraticule.

https://i.memeful.com/media/post/BdqQ1dW_700wa_0.gif

dupa ce m-ai frecat in privat de 3 zile cu jigniri si alte frustrari si complexe de nebabardit si nebagat in seama, iar ai venit sa te faci de ras in public.
care e faza? ai fantezii sa fii umilit sexual in public?
nu e nevoie sa o fac eu, arata direct filmarea aia pentru mine cand ti-o frecai de mama focului.

nu se uita nici naiba la mine?
vad ca unu cu moaca de drac inca se uita la mine si se tine dupa pzda mea si nu ma mai lasa dreacu in pace.

da, it makes sense.
pentru ca misoginismul nu ma face o suparata pe viata, spre deosebire de voi.
si voi sunteti de vina in toata ecuatia asta, nu doar femeile.
dar bullies aia narcisisti (doar de fatada, caci in fact, bubuie de complexe si frustrari) nu-si vad niciodata defectele si nu sunt aware de greselile lor.
ei sunt perfecti si restul e prosti.

dovada?
din nou acuzi pe altele fix de ce atribute suferi: "toape narciciste si abuzive."

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii tu de ce sufar eu exact? Amintiri din alta viata? E ceva ce ti-am spus si nu imi amintesc? Eu macar tac din gura, nu ma dau pseudoexpert in relatii si viata pe aici pe site. Ma bag si discut cu totul alte chestiuni. Daca aveai tu ce exemple da personal chiar nu zicea nimeni nimic dar vorbesti in necunostinta de cauza si suferi de analfabetism functional. Nu ai ce realitate sa probezi cand discuti tu despre subiectul de fata.
Tu mai cauta-l pe Mircea Badea pe YouTube si mangaie-te slowly (despacito) la lectiile adevarate predate de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca a luat-o de la capat, cum banuiam.
practic citesc acum prima felicitare primita de acum 3 zile.
sa nu uit sa-i zic psihiatrei sa-ti dea si un tratament de Alzheimer.

"Eu macar tac din gura, nu ma dau pseudoexpert in relatii si viata pe aici pe site. Ma bag si discut cu totul alte chestiuni."

https://i.memeful.com/media/post/jRj3kQd_700wa_0.gif

ala care da lectii de viata si de prietenie pe care nu le respecta.

"E ceva ce ti-am spus si nu imi amintesc?"

Pai sa vedem, mi-ai zis totul despre tine si viata ta, mi-ai zis cum te kaci, cum te stergi, mai ramane sa-mi spui cum faci sex.
dar ce sa vezi? nu-l faci.

deci inainte sa te declari mgtow, asexual sau misogin sau whatever have you, fa niste sex, afla pe unde fac pipi femeile (nu prin vagin, cum banuiai), si afla pe viu cum se comporta acestea in habitatul lor natural.

si sunt destui misogini care sunt in relatii. (spre deosebire de cei din mgtow, care refuza cu desavarsire)
cum ti-am mai zis, daca eu apuc sa iubesc o femeie, nu inseamna ca nu mai sunt misogina.
ce treaba are o singura femeie misto cu restul proastelor?

mgtow presupune sa fii dezamagit de femei, si tu, la randul tau sa dezamagesti.
intotdeauna vina e de ambele parti.
crezi ca aia nu mai e atrasa de tine degeaba?
crezi ca te inseala degeaba?

atunci cand vei respecta ce lectii dai altora, si vei renunta la orgolii, narcisism si bully-ism fara motiv, si nu dai motive niciuneia sa te insele si sa fuga de tine...si TOT ESTI DEZAMAGIT de femei, abia atunci sa te declari mgtow, dorind libertate deplina avand motive bine intemeiate.

deci tu esti ala care e pseudoexpert in relatii, nu eu.
nu eu sunt aia care nu a avut vreodata un gagic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca pretinzi ca-mi dai tu mie lectii aici, desi dai in gropi cu tot felul de afirmatii delirante si haotice. Vorbesti mult si nu spui nimic. Eu cred ca stiam pe unde fac pipi femeile (desi tu ai inteles ca nu), e de inteles de ce-mi scoti ochii cu asta, de tine chiar nu sunt prea sigur. Esti aparte in specia ta unicat de reptila bipeda naucitoare din cele mai inalte culmi montane. Poate inca mai aveai gagic, dar au fugit unul dupa altul si nu s-au mai uitat in urma. Iar de atunci ti-ai dezvoltat si sula si asa ai ramas tot mai ocolita, pai nu? Iti permiti tu sa ma judeci pe mine in asemenea context, dar daca inca aveai gagic mai ziceam ca nah, imi dai lectii. Dar n-ai ce pretentii avea la o reptila cu stratul ala prea gros de solzi din cauza ca intotdeauna stie ea mai bine... cum sa dea in gropi.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot sa se desparta sau sa isi rezolve problema, nu sa insele.
Raman multi cu rani adanci si probleme pe viata cu increderea in altii si multe altele din cauza unora care inseala.
Si,pot sa fie incompatibili,nu neaparat e vina cuiva.
Inteleg ca nu mai esti atrasa,nu mai iti iubesti barbatul,dar de ce sa il inseli in loc sa il lasi, sau sa vorbesti cu el?
Cine tradeaza, nu merita sa fie iubit/a.
Exista variante mai bune decat sa inseli, dar din egoism si din cauza unui caracter absolut jegos si ieftin, unii inseala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, au fugit toti de mine cand au aflat ca imi ceri poze cu madularul lor ca sa vezi daca o au mai mare ca a ta.
crazy and jealous bastard.

ah, super, sa o zic si p-asta la psihiatru, sunt sigura ca o sa aiba multe de spus si despre asta.

legat de aia cu pipi, crede-ma ca nu vrei sa reproduc discutia, pentru ca e destul de rusinos.
dar cine stie, mai provoaca-ma nitel negativ.

ti-a dat repede o proasta inteligent si la postul asta?
una care habar nu are de conflictul nostru, dar te voteaza pozitiv doar pentru ca nu ma sufera.
dar nah, asa sunt toti pseudo psihologii astia arfisti, mai ales din romanica, nu au pic de common sense.
asa o sa faca si cu bietii pacienti, o sa fie la fel de habarnista.

ceea ce e amuzant.
pentru ca imi amintesc ca si ea zicea pe aici cum a avut o relatie abuziva si o jignea ala de mama focului.
dar spre deosebire de mine, ea chiar isi merita jignirile.

si a dat inteligent unuia care jigneste pe cine nu merita, eu am fost victima in tot acest timp.
se lasa influentata doar de faptul ca nu ma sufera pe mine.
asta da feminism, nu-i asa?

way to go!
o sa fii o psiholoaga pe cinste, @anamariarotten brain!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, vai, gelozie pe voturi. Așa a decăzut Coquina cea bandita.
De fapt am zis eronat despre Endo ca e un prost fericit. Toți știm ca nu e așa. Adică e doar prost. Baga-i și lui o vrăjeală ca-l aștepți cu cracii deschiși in București și o sa îți dea votul lui. Sau cu gura deschisă măcar.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ma condamni pe mine ca imi "pierd" timpul de cateva luni cu cineva aici pe site, dar tu? Cu ce specimen ti-ai pierdut 3 ani? Maimuta proasta ce esti. Daca erai indragostit inebuneste mai aveai scuza ca nu ii vedeai partile negative dar asa e clar ca esti doar un redus mintal si poate si masochist. Macar de voiai sex de la ea si asta o intelegeam. Ea pare genul ala de femeie care te-ar lega de pat si te-ar fu"e 2 zile cat pentru 30 de ani de abstinenta. Dar la ce fatalau esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai spune-i si lui endo ca nu vrei sex cu mine pentru ca am genitalele si tatele urate.
si ca nici oral nu vrei de la mine pentru ca am buzele prea groase si numai bune de supt madularul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Endo, tu esti ultima mea speranta, spune-mi ca macar tu vrei sa faci sex cu mine!
el nu vrea ca am sanii prea mici!

si nu-i asa? cu totii stim ca sanii mici sunt odiosi!
fii eroul meu!
am nevoie de sex kinky nebun si sanii m-au impiedicat toata viata sa am parte de hâța hâța, nu ma vrea nimeni.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

La cum arati, chiar poti condamna purtatorii de penis ca nu te vor nici macar in dormitor? Eu nu cred. Cica sa compensezi cu caracterul cand fizic nu e. Dar ce dracu sa faci cand nu poti compensa cu nimic. Raspunde tu, ca eu nu stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Asa e, unde nu sunt tate, nu e nici suflet.
dar am fundul mare, acolo e tot sufletul meu.
practic am un suflet de rahat.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fund mare visezi? Poate ai pierdut notificarea dar esti cam anorexica. Sau ai mai pus kg in plus de cand ti-am vazut ultima oara poza pe site acum 2 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Nu ma ingras la sani, am prea mult testosteron.
Pacat ca nu vrea, ca faceam schimb de fluide hormonale cu el, eu ii dadeam niste testosteron, el mie estrogen...
Si il faceam barbat adevarat si el pe mine o femeie adevarata tatoasa.

Stai asa, simt ca-mi creste sufletul de la fund, ma simt ciudat.
Sa fie asta iubirea?

Ah nu, imi vine doar sa ma c4c.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

"Ea pare genul ăla de femeie"
Are penis. Posibil și mai mare ca al tău.
Iar tu oricum te afli in aceeași situație. Ailaltă e chiar și mai rău. Am hoinarit virtual și cu aia vreo 2 ani sau aproape.
Și după cum știi nu are Ratingul pozitiv deloc, dar tu ești mai deștept decât mine...pardon, decât un mistreț, deci vei vedea tu, ori mai rău, va vedea ea, la cum ma aștept.
Intre timp eu raman fatalau, nu-i asa, doar pentru ca nu mi-o trag cu cine nu-mi place din punctul asta de vedere, mai ales cu orice urata si/sau proasta.

Razi de terminații care nu au Bacul luat dar măcar Coquina a avut bunul simt sa îl ia la timp. Dar probabil nici tu nu l-ai luat și astfel se explica, ceea ce face și mai penibila situația, sa minți in halul asta despre tine pe site și sa reclami defectele tale in alții, inclusiv abureala ca ai deja prietena, dar cine, tot balmajita fără Bac de pe site? Eu nu-mi permit acest lux, sa mint chiar in halul asta ca tine, fatalau si prostan sinistru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am spus ca are parte de o partida mai buna. Pe care o merita mai mult.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nici gradinita terminata, ce stii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de gând sa ma mut pe o insula singur.
Acum sa fiu sincer miscarea asta mgtow e plina de plângaciosi fie care au o problema sunt urâti n-au grija de fizic, n-au bani sau o lipsa de abilitati sociale si vrajeli/carismã/game/ seductie pentru a atrage si mentine femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomenal, la toate intrebarile tale e scandal laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| deadhoe a răspuns:

Logic că e scandal la întrebările tale dacă site-ul e plin de handicapați cuprinși între 20 și 30 de ani care se cred poulaînpizdagoală. Comentează orice, trebuie să găsească ei câte o chichiță oriunde. Fac spume la gură dacă le spui că nu-ți convine ceva.

| supadeceapa a răspuns (pentru deadhoe):

De fapt au intre 15 si chiar 35 si sunt toti virgini, de aia sunt asa frustrati