| Jokerashul a întrebat:

Cati dintre voi ati simitit la facultate ca nu mai aveti chef sa invatati chiar daca in liceu ati fost printre cei mai buni si ce mai laudati?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Eu nu, chiar mi-a placut la facultate. Am impresia ca te lasi influentat de altii, adica de cei care nu prea dau pe la cursuri, cei care doar copiaza, ideea e ca inveti pentru tine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facultatea nu are rost in viata si profu de filozofie a zis mergi te simti bine e cea mai buna experienta dar acum e de pomana numai ca sant in numar mai redus in somaj cei cu facultate printre straini desigur. Eu fac liceu nocturn si trec facand niste proiecte laughing

| JucărieLEGO a răspuns:

Nu stiu exact cum vezi tu aceste treburi, dar, din punctul meu de vedere, oricine simte ca n-are chef cand i se baga pe gat materii care trebuie doar promovate si atat, nu ca ar fi de vreun folos real mai departe.